Форум TopUA.NET

Український Хостинг
Сьогодні: 23 лютого 2018, 21:55

Часовий пояс UTC + 2 годин
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Умови надання послуг безкоштовного хостингу
ПовідомленняДодано: 9 жовтня 2006, 06:09 
Офлайн
TopUA: Адміністратор

З нами з: 1 жовтня 2006, 15:55
Повідомлення: 2715
Умови надання послуг безкоштовного хостингу

Наші сервери можна використовувати виключно для розміщення сайтів. На вашому акаунті не повинно бути сервісів (наприклад: «скрипт топу/рейтингу сайтів», «банерна мережа», «парсер даних», «онлайн-гра», «аукціон», «торент-трекер», «Galaxy Tool», «соціальна мережа», система перегляду реклами і САР, будь-які системи «заробітку», пов'язані з відвідуванням сайтів спонсорів і т.ін.); акаунт не можна використовувати як файловий архів. WAP-контент заборонений.

Ваш сайт не повинен бути закритим від гостей — ми не розміщуємо закриті сайти (тобто такі сайти, для перегляду вмісту яких обов'язково потрібно зареєструватися). Ви можете створювати закриті розділи на сайті, однак, більша частина контенту має бути доступна всім бажаючим без реєстрації.

Ваш сайт має містити унікальній контент (тобто, створений вами, а не зкопійований) — ми блокуємо сайти, що містять більше 30% зкопійованого з інших ресурсів контенту (або наданого у рамках партнерської програми).

На наших серверах категорично заборонено наступне:

Масове розсилання пошти та діяльність, яку можна розцінити як SPAM
Масове розсилання повідомлень у будь-який спосіб категорично заборонене (включаючи спам форумів, дошок об'яв, технічних сторінок і т.ін.)

Завантаження на сервер небезпечних скриптів
Наприклад, скрипт-shell, що працює без авторизації; використання різноманітних застарілих вразливих скриптів, так звані «нулені» (зламані) скрипти і таке інше.

Завантаження на сервер IRC серверів/клієнтів/скриптів
У разі виявлення таких скриптів (не обов'язково приведених у дію) акаунт буде негайно видалений без попередження.

WAP-сайти
WAP-контент заборонений на наших серверах і блокується автоматично.

Генерація штучних відвідувань
Використання для "розкрутки" сайту САР (системи активної розкрутки) і будь-які інші методи розкрутки, що мають на меті накрутку лічильників.

Еротичний і порнографічний контент, азартні ігри, та посилання на такий контент
На вашому сайті не повинно бути еротики, порно або азартних ігор у любому вигляді, в тому числі і на банерній рекламі, яку ви використовуєте для вашого вебсайту. Це правило стосується як ресурса, на який веде банер або посилання, так і зображення на банері/текст у посиланні.

Завантаження на сервер, встановлення, запуск скриптів та програм, що можуть бути розцінені як клієнтське або серверне програмне забезпечення
Наприклад:
• проксі-сервер;
• ICQ клієнт/сервер або проксі;
• сервер або скрипт для перетворення або переадресації будь-якого трафіку (у тому числі поштового);
• скрипти зкачування/закачування файлів звідки і куди завгодно, у тому числі і для подальшого надсилання електронною поштою;
• демони (скрипти, час виконання яких становить більше п'яти хвилин)
• будь-які скрипти, що мають змогу приймати вхідні з'єднання;
• скрипти, які часто встановлюють зовнішні з'єднання (частіше ніж 1 раз на 30 хвилин);
• скрипти, що отримують великий об'єм даних із зовнішніх серверів (більше 10 відсотків від всього трафіку, що генерується акаунтом)
• скрипти-боти, що емулюють активність людини

Нелегальний контент (включаючи, але не обмежуючись контентом, захищеним авторським правом)
Варез, «кряки», серійні номери неприпустимі на наших серверах. Також на Вашому сайті неприпустимі посилання на нелегальний контент. Якщо на вашому сайті інші користувачі можуть створювати контент (наприклад, на форумі) — ви зобов'язані слідкувати за виконанням цього правила. HYIP, а також будь-яка нечесна або сумнівна (приклад: MLM) комерція — це нелегальний контент. Не можна використовувати зламані (так звані «нулені») скрипти (CMS, форуми і таке інше) — пояснення.

Пошуковий спам; безглуздий контент
Сайти без інформаційного наповнення, дорвеї, згенерований контент, теки посилань, дошки оголошень.

Дошки оголошень
Дошки оголошень заборонені через створення надмірного навантаження на сервер та швидке наповнення спамом.

Файлові архіви, файлообмінні ресурси
Для цього у нас є ФайлКіпер: http://www.filekeeper.org

«Партнерський» контент
Контент, наданий іншим сервісами або сайтами не може становити більше 30 відсотків від всього контенту сайту.

Скрипти, що створюють надмірне навантаження на сервер
Наприклад, чати. Максимальне дозволене середньодобове навантаження на сервер одним акаунтом — 5%. Будь ласка, зверніть увагу, що скрипт "Moodle" заборонено встановлювати на наші сервери через створення надмірного навантаження.

Несанкціонований доступ до інформації
Програмне забезпечення та скрипти «для злому», exploits, інструкції по злому, а також будь яка діяльність, що стосується несанкціонованого доступу до інформації або злому (включаючи, але не обмежуючись так званою інформацією або програмним забезпеченням наданим «для ознайомлення»). Сюди також відносяться спроби сканування наших серверів різними скриптами (у тому числі і подібними до php-shell), а також будь-яка діяльність, яку можна розцінити як спробу обійти будь-які обмеження.

Сайти про знайомства
Через створення надмірного навантаження на сервер.

Приховування або заборона до індексації рекламних блоків TopUA.NET
На сервері FSWEB ви можете змінити розташування нашого рекламного блоку на власний розсуд (як це зробити — дивіться FAQ). Однак, ви не можете приховувати тим чи іншим чином наш рекламний блок. Ви також не можете заборонити наш блок до індексації за допомогою тегів NOINDEX. На сервері HMARKA наразі немає можливості змінити положення рекламного блоку, і ви не маєте права будь-яким чином впливати на нього. Але у вас є можливість вимкнути його за невелику плату.

Порушення правил або умов надання послуг інших інтернет-сервісів
Наприклад, вам не слід розміщувати посилання на ваш сайт у невірному розділі будь-якої теки, або будь-яким чином порушувати умови надання послуг іншого сервісу, що використовується для вашого сайту. Вам необхідно уникати будь-яких конфліктних ситуацій стосовно вашого сайту. Також, ми блокуємо сайти, що мають за мету росповсюдження негативної інформаціі.

Неактивні акаунти
Акаунти, на яких впродовж двох тижнів з моменту створення не завантажено жодного файлу, блокуються автоматично. Акаунти, на яких не зареєстровано жодного відвідування протягом 21 дня блокуються.

Заблоковані акаунти
Заблоковані акаунти повністю видаляються через 30 діб з моменту блокування.

ВАЖЛИВО:

● Вам потрібно самотужки стежити за тим, щоб у використаними вами скриптами не було вразливостей і вчасно їх оновлювати. Ми не надаємо підтримку для будь-яких скриптів і не зможемо допомогти з виявленням та усуненні вразливостей. Таким чином, вам необхідно добре розбиратися у тому, що ви будете використовувати для вашого сайту. Ми блокуємо акаунти з встановленими скриптами, в яких було знайдено вразливості. Ми негайно видаляємо акаунти, через вразливі скрипти яких була вдіяна шкода.

● Ми залишаємо за собою право видалити будь-який акаунт без вказання причини. Ми обіцяємо користуватися цим правом лише у разі виникнення серйозних підстав.

● Ці Умови можуть бути змінені у будь-який час без попередження.


Востаннє редагувалось Дмитро в 13 грудня 2007, 08:16, всього редагувалось 12 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Це не безкоштовний хостінг!
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 18:21 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
Скажу я вам "халявного сиру не буває"... Навіщо такий безкоштовний хостінг як у вас, якщо стільки обмежень... :lol: Не смішіть народ! Краще я візьму 30 мегабайт платного (3 зелених в рік) ніж у вас з такими "дикими обмеженнями".. Скрипти НІ, то ні се ні, НАФІГА таке потрібно! Одним словом українці, що тут сказати.. Бувайте здоровенькі.

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 19:04 
Офлайн
TopUA: Адміністратор

З нами з: 1 жовтня 2006, 15:55
Повідомлення: 2715
Privat
Ви знаєте безкоштовний хостинг з кращими умовами? :wink:

Що саме вас не влаштовує?

_________________
● Підтримка користувачів — виключно через форум підтримки
Умови надання послуг безкоштовного хостингу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 20:05 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
Дмитро написав:
Privat
Ви знаєте безкоштовний хостинг з кращими умовами? :wink:

Що саме вас не влаштовує?


Я знаю "платний" хостінг БЕЗ обмежень! Якщо ви помітили, слово "платний" я написав в лапках, тому що 15-20 грн. на рік це не є гроші для людини, яка має в квартирі інтернет і тим більше займається веб-дизайном, та інше. Не влаштовує те, що місця у вас ніби то багато а от що з цим місцем робити? В мене під сайт виділено 50 мегабайт, але обмежень ніяких немає. Тобто, я можу загружати все що захочу! Ніяких посилань на інші ресурси! Ніяких обмежень по трафіку! Ніяких обмежень по ФТП доступу! А у вас? Думаю цим ви похвалитись не можете. Скрипти не загружати, старі нові, та яка різниця? Я купив собі хостінг і роблю там що хочу. Полігон для іспитів. У вас це не можливо... Ще раз повторююсь, на Україні нічого безплатного не буває.. В нас така нація, менталітет такий, що в кожній безплатності ХТОСЬ для себе якусь користь має... Краще заплатити і знати що тебе не заблокують, якщо ти не той скрипт встановиш, або щось інше ...


П.С.

Це витяг з ваших "умов надання послуг"

Завантаження на сервер, встановлення, запуск скриптів та програм, що можуть бути розцінені як клієнтське або серверне програмне забезпечення
Наприклад:
• проксі-сервер;
• ICQ клієнт/сервер або проксі;
• сервер або скрипт для перетворення або переадресації будь-якого трафіку (у тому числі поштового);
• скрипти зкачування/закачування файлів звідки і куди завгодно, у тому числі і для подальшого надсилання електронною поштою;
• демони (скрипти, час виконання яких становить більше п'яти хвилин)
• будь-які скрипти, що мають змогу приймати вхідні з'єднання;
• скрипти, які часто встановлюють зовнішні з'єднання (частіше ніж 1 раз на 30 хвилин);
• скрипти, що отримують великий об'єм даних із зовнішніх серверів (більше 10 відсотків від всього трафіку, що генерується акаунтом)
• скрипти-боти, що емулюють активність людини

Нелегальний контент (включаючи, але не обмежуючись контентом, захищеним авторським правом)
Варез, «кряки», серійні номери неприпустимі на наших серверах. Також на Вашому сайті неприпустимі посилання на нелегальний контент. Якщо на вашому сайті інші користувачі можуть створювати контент (наприклад, на форумі) — ви зобов'язані слідкувати за виконанням цього правила. HYIP, а також будь-яка нечесна або сумнівна комерція — це нелегальний контент. Слід утриматися від використання зламаних (так званих «нулених») скриптів (CMS, форумів і таке інше).

«Контент для дорослих»
Якщо Вам потрібно розмістити контент «для дорослих» — у Вас повинні знайтись для цього кошти на платний хостинг

Посилання на сайти еротичної тематики
А також будь-яка реклама (включаючи банерну), яку можна сприйняти як еротичну. Це стосується як ресурса, на який веде банер або посилання, так і зображення на банері/посиланні.

Сайти без контенту
Сайти без інформаційного наповнення, дорвеї, каталоги посилань, дошки оголошень. Сюди ж відноситься і такий контент, що не приносить користі пересічному відвідувачу сайту, а також контент, що має за основну мету завищення рейтингу будь-якого ресурсу у видачі пошукових систем.

От це все що вище, я без перешкод можу розмістити, чи встановити в себе на "платному" хостінгу !!! За 15-20 ГРН в рік!!!

Це не означає, що я займаюсь чимось, що заважає комусь жити, але в мене немає дійсно ніяких обмежень... А у вас є!

Ось такі пироги, вельмиповажні "хостери"... :lol:

Якщо потрібно, можу підказати де купити ХОСТІНГ, дійсно без обмежень! Відразу скажу, українські хостери, здеруть більше ніж будь хто... ЩО тут казати... Гроші людям очі засліпили по повній програмі.

П.П.С

В себе на головній, я можу розмістити хоч голу дівку в повний ріст, за це заплочено і нікому це не помішає, а якщо у вас таке зробити, завтра акаунта вже не буде... 8)

З моєї точки зору, вас не можна назвати хостерами...

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 20:32 
Офлайн

З нами з: 3 серпня 2007, 18:11
Повідомлення: 30
Privat написав:
Дмитро написав:
Privat
Ви знаєте безкоштовний хостинг з кращими умовами? :wink:

Що саме вас не влаштовує?


Я знаю "платний" хостінг БЕЗ обмежень! Якщо ви помітили, слово "платний" я написав в лапках, тому що 15-20 грн. на рік це не є гроші для людини, яка має в квартирі інтернет і тим більше займається веб-дизайном, та інше. Не влаштовує те, що місця у вас ніби то багато а от що з цим місцем робити? В мене під сайт виділено 50 мегабайт, але обмежень ніяких немає. Тобто, я можу загружати все що захочу! Ніяких посилань на інші ресурси! Ніяких обмежень по трафіку! Ніяких обмежень по ФТП доступу! А у вас? Думаю цим ви похвалитись не можете. Скрипти не загружати, старі нові, та яка різниця? Я купив собі хостінг і роблю там що хочу. Полігон для іспитів. У вас це не можливо... Ще раз повторююсь, на Україні нічого безплатного не буває.. В нас така нація, менталітет такий, що в кожній безплатності ХТОСЬ для
себе якусь користь має... Краще заплатити і знати що тебе не заблокують, якщо ти не той скрипт встановиш, або щось інше ...


П.С.

Це витяг з ваших "умов надання послуг"

Завантаження на сервер, встановлення, запуск скриптів та програм, що можуть бути розцінені як клієнтське або серверне програмне забезпечення
Наприклад:
• проксі-сервер;
• ICQ клієнт/сервер або проксі;
• сервер або скрипт для перетворення або переадресації будь-якого трафіку (у тому числі поштового);
• скрипти зкачування/закачування файлів звідки і куди завгодно, у тому числі і для подальшого надсилання електронною поштою;
• демони (скрипти, час виконання яких становить більше п'яти хвилин)
• будь-які скрипти, що мають змогу приймати вхідні з'єднання;
• скрипти, які часто встановлюють зовнішні з'єднання (частіше ніж 1 раз на 30 хвилин);
• скрипти, що отримують великий об'єм даних із зовнішніх серверів (більше 10 відсотків від всього трафіку, що генерується акаунтом)
• скрипти-боти, що емулюють активність людини

Нелегальний контент (включаючи, але не обмежуючись контентом, захищеним авторським правом)
Варез, «кряки», серійні номери неприпустимі на наших серверах. Також на Вашому сайті неприпустимі посилання на нелегальний контент. Якщо на вашому сайті інші користувачі можуть створювати контент (наприклад, на форумі) — ви зобов'язані слідкувати за виконанням цього правила. HYIP, а також будь-яка нечесна або сумнівна комерція — це нелегальний контент. Слід утриматися від використання зламаних (так званих «нулених») скриптів (CMS, форумів і таке інше).

«Контент для дорослих»
Якщо Вам потрібно розмістити контент «для дорослих» — у Вас повинні знайтись для цього кошти на платний хостинг

Посилання на сайти еротичної тематики
А також будь-яка реклама (включаючи банерну), яку можна сприйняти як еротичну. Це стосується як ресурса, на який веде банер або посилання, так і зображення на банері/посиланні.

Сайти без контенту
Сайти без інформаційного наповнення, дорвеї, каталоги посилань, дошки оголошень. Сюди ж відноситься і такий контент, що не приносить користі пересічному відвідувачу сайту, а також контент, що має за основну мету завищення рейтингу будь-якого ресурсу у видачі пошукових систем.

От це все що вище, я без перешкод можу розмістити, чи встановити в себе на "платному" хостінгу !!! За 15-20 ГРН в рік!!!

Це не означає, що я займаюсь чимось, що заважає комусь жити, але в мене немає дійсно ніяких обмежень... А у вас є!

Ось такі пироги, вельмиповажні "хостери"... :lol:

Якщо потрібно, можу підказати де купити ХОСТІНГ, дійсно без обмежень! Відразу скажу, українські хостери, здеруть більше ніж будь хто... ЩО тут казати... Гроші людям очі засліпили по повній програмі.

П.П.С

В себе на головній, я можу розмістити хоч голу дівку в повний ріст, за це заплочено і нікому це не помішає, а якщо у вас таке зробити, завтра акаунта вже не буде... 8)

З моєї точки зору, вас не можна назвати хостерами...


насчет нелегального контента то его нельзя размещать на любом хостинге, если он у вас есть и кто то из пользователей сообщит авторам то могут закрыть весь сервер а не только ваш сайт


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 20:36 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
По поводу нелегального контенту згідний... Але думаю це все залежить "от полноты набитого кармана"... Якщо нашим хапугам заплатити добряче, то ніяке живе стрворіння нічого не зможе закрити...

і ще одне...


з витягу

"Сайти без контенту
Сайти без інформаційного наповнення, дорвеї, каталоги посилань, дошки оголошень. Сюди ж відноситься і такий контент, що не приносить користі пересічному відвідувачу сайту"

А яка різниця??? Може мені подобається зробити сторінку просто з своєю фоткою!!! Я розумію, що це не приносить ніякої корисної інформації, але Я ТАК ХОЧУ і все. Від цього нікому гірше не буде, і краще теж... Але ж якщо надаються послуги хостінгу, то вони мають бути не такими "тупими" і "обмеженими" .... Навіщо тоді ця безплатність?

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 20:41 
Офлайн

З нами з: 3 серпня 2007, 18:11
Повідомлення: 30
Privat написав:
По поводу нелегального контенту згідний... Але думаю це все залежить "от полноты набитого кармана"... Якщо нашим хапугам заплатити добряче, то ніяке живе стрворіння нічого не зможе закрити...

а можно ссылку на ваш хостинг хочится посмотреть и возможно опопробывать его :D


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 20:43 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
Стукайте в аську 331-821-551... Нехочу тут ніякої реклами робити...

І ще одне, хостінг не мій, я не займаюсь цим...

Чому я тут так пишу, злосно, тому що мене вже достала наглість надання хостінгу, або за великі бабки без ПХП :lol: з великим обємом дискового простору, або за ніякі бабки, але з такими обмеженнями як тут! Це вже не смішно, це хамство вищої степені.

Я вже трошки маю досвід в купівлі хостингу, і найгірші спогади це від наших укр. хостерів... Або постійні глюки, проблеми і обриви закачки файлів по ФТП і ще різна "лабуда", і це при тому що хостинг платний, і написано там все просто як на упаковці від шоколадки :) А коли візьмешся, спробуєш.... фігово стає...нервуєшся, і нічого доброго з цього немає... В тих же самих братів наших, з росії набагато кращі послуги... Ось таке то...Задумайтесь

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 21:02 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
«Партнерські» сайти
Якщо у Вас є бажання заробляти на показі чужого контенту — будь ласка, скористайтесь іншим хостингом. Це правило НЕ стосується контекстної реклами або банерів — ви можете показувати подібну рекламу, якщо виконуєте два простих правила: 1) сторінка, на якій відображається реклама, не повинна бути створена спеціально під показ реклами, і 2) сторінки вашого сайту не повинні бути перевантаженими рекламою.

:lol: :lol: :lol: Обмеження ХОСТЕРИ!!! Обмеження... НЕ смішіть, бо я вже під столом 5 хвилин

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 21:13 
Офлайн
TopUA: Адміністратор

З нами з: 1 жовтня 2006, 15:55
Повідомлення: 2715
Не думаю, що ви точно хочете знати, чому в нас саме такі правила :) але щодо безкоштовного хостингу — спробуйте знайти кращий і стабільніший за наш.

Щодо обмежень — чи не здається вам що ми маємо право самостійно вирішувати що дозволяти розміщувати на наших серверах? Ну це якби ви прийшли в гості до знайомого — ще й поздороватись не встигли а вже почали розказувати що вам у нього вдома не подобається :)

Хостинг за гроші — то зовсім інша справа.

_________________
● Підтримка користувачів — виключно через форум підтримки
Умови надання послуг безкоштовного хостингу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 21:26 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
Дмитро написав:
Не думаю, що ви точно хочете знати, чому в нас саме такі правила :) але щодо безкоштовного хостингу — спробуйте знайти кращий і стабільніший за наш.

Щодо обмежень — чи не здається вам що ми маємо право самостійно вирішувати що дозволяти розміщувати на наших серверах? Ну це якби ви прийшли в гості до знайомого — ще й поздороватись не встигли а вже почали розказувати що вам у нього вдома не подобається :)

Хостинг за гроші — то зовсім інша справа.


Про стабільність всі говорять, але почитавши ваш форум бачу багато нарікань і хто знає, можливо це ваша стабільність дається чути :lol: А от що до платного хостингу, дійсно... Там я сам собі господар і ніякий "перець" який недавно закінчив школу й почав свій "хост-бізнес" не скаже мені "пшол вон"...(вас не мав на увазі, нічого особистого).. Це моє ІМХО як кажуть. :)

Мені просто дивно, чому люди які прокурюють і пропивають в день більше ніж можна заплатити за хостінг, шукають собі чогось безкоштовного... Що за така натура? Якщо я прокурюю наприклад за день 3-4 грн, за місяць це є 90-120 грн... який же хостінг можна купити ??? Досить серйозний!!! А от люди далі продовжують щось собі шукати... І натикаються на от такі сайти де роздають сир... Без обід

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 21:49 
Офлайн
TopUA: Адміністратор

З нами з: 1 жовтня 2006, 15:55
Повідомлення: 2715
Я зрозумів вашу позицію :)

Дякую.

_________________
● Підтримка користувачів — виключно через форум підтримки
Умови надання послуг безкоштовного хостингу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 21:55 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 18:09
Повідомлення: 12
Звідки: IF UA
Дмитро написав:
Я зрозумів вашу позицію :)

Дякую.


Дмитро, тільки без обід...

Можу навіть на своєму сайті для вашого форуму посилання поставити, або хочете самі це зробіть :wink:

_________________
Безплатний сир... здогадайтесь де? :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 16 вересня 2007, 22:07 
Офлайн
TopUA: Адміністратор

З нами з: 1 жовтня 2006, 15:55
Повідомлення: 2715
Які можуть бути образи? :D

Я займаюсь цією справою майже три роки, подібних "непорозумінь" за весь час було, включаючи це, всього два чи три. Я нормально ставлюся до цього, в кожного свій погляд на речі.

Я от що цікавого помітив — чомусь подібні непорозуміння виникають саме з україномовними користувачами. Щось навидумують собі, а потім мені то розгрібати. :D Хоча іншомовних користувачів (російська, англійська) у нас разів у 20 більше.

Тож для себе я вже давно зробив дещо сумні висновки.

Такі справи.

_________________
● Підтримка користувачів — виключно через форум підтримки
Умови надання послуг безкоштовного хостингу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 17 вересня 2007, 09:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 12 лютого 2007, 16:11
Повідомлення: 318
Звідки: Київ
Privat, я на цьому хостингу вже давно і ніяких особливих проблем у мене не було (тільки один раз працював, були роботи з сервером, довелось аж трохи почекати). У мене на платному варіанті було 6 сайтів, зараз вони переїзджають на безкоштовний, жоден із них не порушує цих "тяжких" умов надання послуг.

А що стосується платних хостиингів:
1. На одному сервері (де були сайти мого знайомогу) дуже часто "лежав" сервак, посидів трохт, був вимушен тікати (а платив "середні" гроші).
2. Бачив я хостинг: там де мало місця (російський хостинг) з необмеженим трафіком - те саме. сервер "лежить" досить часто.
3. На ho.com.ua майже відразу попросять перейти на платний варіант, якщо ви використовуєте БД (у мене так було з малим сайтом на Джумлі, при відвідуваності близько 10 чоловік - сильне навантаження, попросили перейти на платний варіант)
4. Не так давно проблеми були і у досить відомого платного хостинга http://hostpro.ua/ (з навантаженням на БД)

Ще про безкоштовні хостинги:
Може тут знайдете кращі умови з тими ж можливостями: http://www.eomy.net/forum/obsuzhdenie-b ... 6e0f3eb79b


Догори
 Профіль  
 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 98 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Реклама:
Система управления сайтом (Сms) HostCMS v.4
DISCLAIMER: All messages made available as part of this discussion group (including any bulletin boards and chat rooms) and any opinions, advice, statements or other information contained in any messages posted or transmitted by any third party are the responsibility of the author of that message. The fact that a particular message is posted on or transmitted using this web site does not mean that we endorsed that message in any way or verified the accuracy, completeness or usefulness of any message. Although we require that all users read and agree with the forum rules, we cannot constantly monitor forum activity. We encourage visitors to the forum to report any objectionable message to moderators. Once again, this forum is not monitored 24/7.
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2007 Українська підтримка phpBB


TOP.TOPUA.NET