Умови надання послуг безкоштовного хостингу

Наші сервери можна використовувати виключно для розміщення сайтів. На вашому акаунті не повинно бути сервісів (наприклад: «скрипт топу/рейтингу сайтів», «банерна мережа», «парсер даних», «онлайн-гра», «аукціон», «торент-трекер», «Galaxy Tool», «соціальна мережа», система перегляду реклами і САР, будь-які системи «заробітку», пов'язані з відвідуванням сайтів спонсорів і т.ін.); акаунт не можна використовувати як файловий архів. WAP-контент заборонений.

Ваш сайт не повинен бути закритим від гостей — ми не розміщуємо закриті сайти (тобто такі сайти, для перегляду вмісту яких обов'язково потрібно зареєструватися). Ви можете створювати закриті розділи на сайті, однак, більша частина контенту має бути доступна всім бажаючим без реєстрації.

Ваш сайт має містити унікальній контент (тобто, створений вами, а не зкопійований) — ми блокуємо сайти, що містять більше 30% зкопійованого з інших ресурсів контенту (або наданого у рамках партнерської програми).

На наших серверах категорично заборонено наступне:

Масове розсилання пошти та діяльність, яку можна розцінити як SPAM
Масове розсилання повідомлень у будь-який спосіб категорично заборонене (включаючи спам форумів, дошок об'яв, технічних сторінок і т.ін.)

Завантаження на сервер небезпечних скриптів
Наприклад, скрипт-shell, що працює без авторизації; використання різноманітних застарілих вразливих скриптів, так звані «нулені» (зламані) скрипти і таке інше.

Завантаження на сервер IRC серверів/клієнтів/скриптів
У разі виявлення таких скриптів (не обов'язково приведених у дію) акаунт буде негайно видалений без попередження.

WAP-сайти
WAP-контент заборонений на наших серверах і блокується автоматично.

Генерація штучних відвідувань
Використання для "розкрутки" сайту САР (системи активної розкрутки) і будь-які інші методи розкрутки, що мають на меті накрутку лічильників.

Еротичний і порнографічний контент, азартні ігри, та посилання на такий контент
На вашому сайті не повинно бути еротики, порно або азартних ігор у любому вигляді, в тому числі і на банерній рекламі, яку ви використовуєте для вашого вебсайту. Це правило стосується як ресурса, на який веде банер або посилання, так і зображення на банері/текст у посиланні.

Завантаження на сервер, встановлення, запуск скриптів та програм, що можуть бути розцінені як клієнтське або серверне програмне забезпечення
Наприклад:
• проксі-сервер;
• ICQ клієнт/сервер або проксі;
• сервер або скрипт для перетворення або переадресації будь-якого трафіку (у тому числі поштового);
• скрипти зкачування/закачування файлів звідки і куди завгодно, у тому числі і для подальшого надсилання електронною поштою;
• демони (скрипти, час виконання яких становить більше п'яти хвилин)
• будь-які скрипти, що мають змогу приймати вхідні з'єднання;
• скрипти, які часто встановлюють зовнішні з'єднання (частіше ніж 1 раз на 30 хвилин);
• скрипти, що отримують великий об'єм даних із зовнішніх серверів (більше 10 відсотків від всього трафіку, що генерується акаунтом)
• скрипти-боти, що емулюють активність людини

Нелегальний контент (включаючи, але не обмежуючись контентом, захищеним авторським правом)
Варез, «кряки», серійні номери неприпустимі на наших серверах. Також на Вашому сайті неприпустимі посилання на нелегальний контент. Якщо на вашому сайті інші користувачі можуть створювати контент (наприклад, на форумі) — ви зобов'язані слідкувати за виконанням цього правила. HYIP, а також будь-яка нечесна або сумнівна (приклад: MLM) комерція — це нелегальний контент. Не можна використовувати зламані (так звані «нулені») скрипти (CMS, форуми і таке інше) — пояснення.

Пошуковий спам; безглуздий контент
Сайти без інформаційного наповнення, дорвеї, згенерований контент, теки посилань, дошки оголошень.

Дошки оголошень
Дошки оголошень заборонені через створення надмірного навантаження на сервер та швидке наповнення спамом.

Файлові архіви, файлообмінні ресурси
Для цього у нас є ФайлКіпер: http://www.filekeeper.org

«Партнерський» контент
Контент, наданий іншим сервісами або сайтами не може становити більше 30 відсотків від всього контенту сайту.

Скрипти, що створюють надмірне навантаження на сервер
Наприклад, чати. Максимальне дозволене середньодобове навантаження на сервер одним акаунтом — 5%. Будь ласка, зверніть увагу, що скрипт "Moodle" заборонено встановлювати на наші сервери через створення надмірного навантаження.

Несанкціонований доступ до інформації
Програмне забезпечення та скрипти «для злому», exploits, інструкції по злому, а також будь яка діяльність, що стосується несанкціонованого доступу до інформації або злому (включаючи, але не обмежуючись так званою інформацією або програмним забезпеченням наданим «для ознайомлення»). Сюди також відносяться спроби сканування наших серверів різними скриптами (у тому числі і подібними до php-shell), а також будь-яка діяльність, яку можна розцінити як спробу обійти будь-які обмеження.

Сайти про знайомства
Через створення надмірного навантаження на сервер.

Приховування або заборона до індексації рекламних блоків TopUA.NET
На сервері FSWEB ви можете змінити розташування нашого рекламного блоку на власний розсуд (як це зробити — дивіться FAQ). Однак, ви не можете приховувати тим чи іншим чином наш рекламний блок. Ви також не можете заборонити наш блок до індексації за допомогою тегів NOINDEX. На сервері HMARKA наразі немає можливості змінити положення рекламного блоку, і ви не маєте права будь-яким чином впливати на нього. Але у вас є можливість вимкнути його за невелику плату.

Порушення правил або умов надання послуг інших інтернет-сервісів
Наприклад, вам не слід розміщувати посилання на ваш сайт у невірному розділі будь-якої теки, або будь-яким чином порушувати умови надання послуг іншого сервісу, що використовується для вашого сайту. Вам необхідно уникати будь-яких конфліктних ситуацій стосовно вашого сайту. Також, ми блокуємо сайти, що мають за мету росповсюдження негативної інформаціі.

Неактивні акаунти
Акаунти, на яких впродовж двох тижнів з моменту створення не завантажено жодного файлу, блокуються автоматично. Акаунти, на яких не зареєстровано жодного відвідування протягом 21 дня блокуються.

Заблоковані акаунти
Заблоковані акаунти повністю видаляються через 30 діб з моменту блокування.

ВАЖЛИВО:

? Вам потрібно самотужки стежити за тим, щоб у використаними вами скриптами не було вразливостей і вчасно їх оновлювати. Ми не надаємо підтримку для будь-яких скриптів і не зможемо допомогти з виявленням та усуненні вразливостей. Таким чином, вам необхідно добре розбиратися у тому, що ви будете використовувати для вашого сайту. Ми блокуємо акаунти з встановленими скриптами, в яких було знайдено вразливості. Ми негайно видаляємо акаунти, через вразливі скрипти яких була вдіяна шкода.

? Ми залишаємо за собою право видалити будь-який акаунт без вказання причини. Ми обіцяємо користуватися цим правом лише у разі виникнення серйозних підстав.

? Ці Умови можуть бути змінені у будь-який час без попередження.
Copyright © 2004—2018 EOMY.NET
Copyright © 2006—2018 TopUA.NET

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Реклама: диван купить киев